Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gyári 2kW-os fűtőszál meg van...

Gyári 2kW-os fűtőszál meg van hajlítva 180fok-ban visszafele.Nem megy be így a puffertartályba.Vissza lehet hajlítani egyenesbe hogy beférjen vagy eltörik?

Figyelt kérdés

jan. 13. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag van hajlítva, nem? Akkor be kell férnie, különben hogyan raknák bele a gyárban?
jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1 Igen írtam gyárilag,csak ennek a magyar puffertartálynak hosszabb a csonkja 1 cm-rel és így nem kap bele mert a vége hozzáér a tartály belselyéhez.Vagy flexelnem kell 1 cm a csonból. De inkább hajlítanék a fűtőszálon ha lehet.Lehet szerinted?
jan. 13. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg eltörik. Belül kvarchomokkal van kitöltve a burkolat, ami szétfeszítené. Vagy csak megreped a burkolata, befolyik a víz, az pedig életveszélyes, vagy levágja a fi relét.
jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
El fog törni.
jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamikor 88 körül beszéltem egy elműs barátommal, ő akkor költözött és gründolt villanyfűtést az új házba, forróvíztárolóba való ilyen visszahajlított fűtőszálakat sikeresen vissza-visszahajlított egyenesbe. Vagy nyolcat-tízet, hogy lássa, ha valamelyik kipukkad, lehet-e pótolni.
jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
81%
Egyenes fűtőbetéteket hajlítottam már "S" alakúra, hogy beleférjen egy kisebb méretű tartályba de szerintem egy teljesen visszafordított fűtőbetét kiegyenesítése túl nagy változtatás én nem bíznék benne, hogy sikerülni fog. Ha mindenképp meg akarod próbálni csak annyit hajlíts amennyit mindenképp szükséges, sokat segít ha melegen hajlítod. Testzárlatra, szakadásra valamint védőburkolat elrepedésére lehet számítani, ezeket
jan. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!