Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Csendes, porzsák nélküli, jól...

Csendes, porzsák nélküli, jól szívó porszívót tudtok ajánlani ami bevált? 60-70E Ft-ot tudunk szánni rá.

Figyelt kérdés

Amit kinéztünk ebben a kategóriában (egy Electrolux termék), arról vegyes véleményeket olvastam a neten.


Családi használatra kéne, 110 nm-t porszívóznánk vele heti 1-2 alkalommal és nincs háziállat. Időnként orrszívásra is használnánk a kisebbik gyerkőcnek. Roborporszívó nincs tehát egyedül ez lesz majd igénybe véve amikor kell.



jan. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit dragabb, de xiaomi dreame!

Kutya is van, gyerek is van, szoval van dolga rendesen, de szuperul sziv, rovidszalu szonyegre is jo. Amiota megvan, elo se vettem a vezetekes porszivot, rengeteg fej van hozza, mindenhova lehet hasznalni.


Orrszivasra a vezeteknelkuli porszivok nem igazan alkalmasak. Lehetne csatlakoztatni ehhez peldaul, de azt olvastam rola, hogy nem tesz jot neki. En is csak emiatt tartottam meg egyelore a vezetekest, egyebkent mar elajandekoztam volna.

jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Philips FC9557/09
jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt több porszívóm is most az elmúlt évekbe, köztük félig ipari karcher WD6P is, de valahogy mindig ki akartam próbálni egy újat, mert valami nem tetszett bennük… Lett most egy Miele C3, 2022 novemberébe vettem a black friday alatt 70-80 ezer között és kegyetlenül szeretem. Szerintem sose fogom eladni, ha nem megy tönkre. Ez nem büdös, nem kopogós műanyag a csöve amit valamiért nagyon utáltam, és ami nekem a leglényegesebb, hogy kegyetlen erősen szív. Többször jártam úgy, hogy nem gondoltam volna, hogy olyan távolságból felszívja, és beszippantotta és azóta az esetek nagy részébe nem is kell a max. szívóerő ami szerintem elég meglepő…


Én a helyedbe biztos ezt venném, vagy ha nem szeretnél ennyi pénzt áldozni rá használtan vennék egy 2200 wattos Mielet, ami még ettől is erősebb (az enyém 890 watt)


Bármi kérdésed lenne porszívókkal kapcsolatban írj privátot, sajnos eléggé ismerek már 1-2 típust, hogy mi a hátrányuk…

jan. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem akkor ezeket a típusokat amiket írtatok! :)
jan. 22. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!