Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Habotest HT601A gázszivárgás...

Habotest HT601A gázszivárgás érzékelőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Itthoni használatra kellene, gázkészülékek ellenőrzéséhez. Szén-monoxid, és gázszivárgás ellenőrzéséhez.


Köszönöm szépen előre is.


jan. 26. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyártó olcsó, vacak multimétereket gyárt, én nem vennék tőle mást sem...
jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, volt egy ilyen félelmem, azért is kérdeztem.


A TRACON-CO218A-Szen-monoxid érzékelőt inkább javasolnátok szén-monoxid érzékelésére?

jan. 27. 04:45
 3/7 anonim ***** válasza:
honeywell vagy fireangel
jan. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A honeywell vagy fireangel készülékekből a digitális kijelzésű, több, mint duplaannyiba kerül mint a TRACON-CO218A. Ez utóbbi 7 890 Ft-ért is megvehető. És szerepel a katasztrófavédelmi hivatal Megfelelő CO-érzékelők listáján.


Ha csak nem muszáj, nem akarnék sokat kiadni érte.

Vagy nem jó a TRACON-CO218A?


Köszönöm szépen előre is.

jan. 27. 07:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem jó lenne, ha digitális kijelzésű lenne, bár még életemben nem használtam ilyesmit.
jan. 27. 08:00
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak azokat ajánlottam, amik a családban szolgálnak és beváltak. A Tracont nem ismerem.
jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Várom a további válaszokat.

jan. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!