Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki milyen Airflyert használ?

Ki milyen Airflyert használ?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egyet. Max két személyest.
febr. 19. 17:15
 1/10 Zzzoli ***** válasza:
100%

Bizonyára van szebb és jobb, de az biztos hogy nekem a két gyerek igen sokat használja már két éve!

Philips Airfryer XXL HD9650/90

Igaz akkor is túlárazott volt szerintem, most meg mégjobban.

febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zzzoli ***** válasza:

Nyilván nem kell XXl ben gondolkodnod, a Philips anyaghasználata azt mutatja hogy valamivel több időre tervezték mint a legolcsóbbakat.

A piacgazdaságban persze ezt se 20 ra!

febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

fly - repülni

fry - sütni

febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is philips van XL HD9280/90. Nagyon szeretem, a szüleim ketten vannak, de ök is ugyanilyet használnak.
febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zzzoli ***** válasza:
Simán jó a 9280 egyébként!
febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3. - Igen :D Most látom, telóról írtam vagy javított vagy elírtam.


3-4L elég lehet már egy emberre, nem? Xiaomi és Philips márkákban gondolkodtam eddig.

febr. 19. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, 1 emberre elég a 3-4 literes.
febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én semmilyet. ~2500W a fogyasztása. Ezt a régi 50 éves kádárkockában nem bírja el a villamoshálózat, az egész ház vezetékelése meg jóval több, mint egy ilyen sütő.
febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ambiano XXL (Aldi) már több éve megvan.Arra elég a "tudása"hogy krumplit és hozzá valamilyen elősütött húskészítményt készítsünk vele ~15perc alatt vagy megmelegítsünk vele az előző napit.

Tapasztalat alapján szerintem nem érdemes kis méretűt venni mert az a lényeg hogy nagy felületen érje a forró levegő az ételt,ha kis helyre van összezsúfolva a fagyasztott kaja a külseje megég,belül meg nyers marad,folyamatosan rázogatni/forgatni kell,a mi "nagy" méretünkben csak 1x kell megforgatni.


#8# Csak 2000W.

febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lidlis silvercrest van. Bevált.
febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!