Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a kávéfőzőbe víz helyett...

Ha a kávéfőzőbe víz helyett tejet öntök elromlik?

Figyelt kérdés
Vagy csak nehezebben fő le a kávé? Lefő egyáltalán?
2010. okt. 24. 20:00
 1/8 anonim válasza:
Próbáld ki, elromlani biztos nem fog. Persze majd számolj be az eredményről, mert kíváncsi vagyok:D
2010. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy csöppet is értesz a kémiához kioldani kilúgozni valamit akkor lehet jobban ha az oldószernek az idegen anyag tartalma kicsi. A tejnek nagy az anyagtartalma ezért nem oldja ki a kávéban levő anyagokat annyira mint a víz. A benne levő szervesanyagok is gátolják.
2010. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
az előző hozzászólót lefordítva, leégetnéd a tejet a kávéfőzőben, valamint a darált kávén egy idő után füstös tejes egyveleg jönne ki. Elvégre gondolj bele mi történik azzal a tejjel amit a gázon hagysz sokáig keverés nélkül. :)
2010. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Francba, miért mondtátok el neki?:D
2010. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kedves utolsó: Azért, mert vannak még rendes, segítőkész emberek, akik megértik, hogy vannak akik kevébé értenek az ilyen kütyükhöz és nem a másik kárán lelik legnagyobb örömük ;)

2010. okt. 24. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg nem rosszidulatból mondta hogy kár volt elárulni, de azért, mert szerinted létezik olyan hogy "kávéfőzőszakértő" és te meg nem értesz hozzá. Szerintem arra célzott, hogy ha csak egy kicsit is használnád az eszed és végiggondolnád cselekedeteidet, magad is rájöttél volna. Sajnos ezen az oldalon ez sok kérdezőre vonatkozhatna.
2010. okt. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vicces... tegnap ugyanez jutott az eszembe... Bár én már kávé helyett is cappuchino port teszek bele :P
2010. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem próbáld ki és mond el mi történt...Én midig a más kárán tanulok meg dolgokat. Csak vicceltem...

Ki ne próbáld ! Azért kávéfőző a kávéfőző mert azt főz. A lefőtt kávéval mit csinálsz az már más kérdés.

Szia.

2010. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!