Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi hűtő fagyaszt, mit...

Zanussi hűtő fagyaszt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most költöztem albérletbe, életemben először.

Van itt egy Zanussi hűtő (sajnos konkrétabban nem tudom), ami egyes fokozaton is fagyaszt, minden élelmiszerem 2 napon belül megfagy benne.

Beszéltem a tulajjal, hiába mondtam neki, azt mondogatta, hogy eddig nem volt ilyen, nem tudja mi lehet, és majd következő hónapban megnézi (nagyon összeveszni nem akarok vele, mert baromi jó áron van az albi, nagyon jó helyen, és itt a környéken ilyen alig találok :( )


Nagyon analfabéta vagyok ilyen téren, miket érdemes megnéznem/megpróbálnom?

Ha minden kötél szakad nyilván szólok neki, de ha van valami pici megoldás akkor szívesen megppróbálnám.


febr. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán csak el van tömődve a lefolyó. Húzd ki a konnektorból pár órára.
febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megy a kompresszor egyfolytában? Vagy esetleg ha régi a hűtő,akkor a thermosztát cső a hűtő belsejében nem ér hozzá a hátfalhoz,igy nem érzékel.
febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kipróbálom!!!!!
febr. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!