Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan szagtalanítsam a...

Hogyan szagtalanítsam a mosógépet?

Figyelt kérdés

Nemrég rossz minőségű öblítőt használtam, és utána rossz szaga lett a gépnek. Lefuttattam egy hosszú programot üresen 95 fokkal, egy liter ecetet öntve a dobba. Néhány napig rendben volt, de utána újra megjelent a szag. Újra megcsináltam a tisztítást, most már szódabikarbónát is szórtam a mosószertartályba. Alaposan kipucoltam kívül-belül a dobot, a tartályokat, minden elérhető zugot. Kiszedtem és kitisztítottam a szűrőt, és amennyire be tudtam nyúlni a helyére, kitöröltem.

Van még valami házi módszer, vagy hívjak szerelőt hogy szedje szét? Felültöltős AEG gépről van szó.


márc. 18. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Még van egy egy élesztő és két kanál cukor és bármelyik mosóprogram ez a kombó a wc-el is csodát művel egy éjszaka alatt!
márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Lehet kapni mosógép tisztító folyadékot. Lidlben is kapható.
márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a falba van kötve a kivezető cső, akkor vedd ki, pucold meg azt is, illetve a lenti szűrőnél is engedd ki a vízet. Egyébként valami más lehet a baj, öblítőtől nem büdösödhet be egy mosógép.
márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utólag még beszórtam a dobba 5-6 evőkanál szódabikarbónát és elindítottam egy forró programot. Kijött egy nagy trutyi, és száradas után a szag is elmúlt végre. Köszi a válaszokat!
márc. 19. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!