Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem szárít a szárítógépem?

Miért nem szárít a szárítógépem?

Figyelt kérdés
LG Steam Dryer, sosem használtam, ennek az az oka, hogy sosem szárította meg a ruhákat, mindig nedvesek maradtak. A lakásomhoz kaptam a gépet anno, még a fóliát is én húztam le róla, annyira új volt. Azóta próbáltam minden fokozaton, minden beállítással, a ruhák vizesek maradtak. Mi ennek az oka? Hogy kell ezt a gépet használni úgy, hogy szárazak legyenek a ruhák? Szükségem lenne rá mostanság, de egyszerűen nem működik…

márc. 19. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Víz csatlakoztatva van, meg van nyitva a csap, van elegendő nyomás?
márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

#1: ülj le, egyes!

Így működik az összes szárítógép. Takarító vagyok, rengeteg márkát kipróbáltam, majdnem minden programot, csak a pamut programok szárítanak teljesen szárazra, de az meg a legforróbb, nagyon roncsolja a ruhákat. Az összes többi soha nem fog teljesen szárazra szárítani.

márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kellene olvasni a használati útmutatóját.
ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!