Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko mosógép programok?

Beko mosógép programok?

Figyelt kérdés
Tudja valaki újabb fajta beko mosógépnél miért vannak ilyen hülyén megadva a programok és a hozzá tartozó kilók? Mennyire számít ez? Eko mosásnál csak egy 7 kilós mosás van de mit jeleznek a használati útmutatóban a a csillagok pl:40***. Színes mosásnál 40 fokon pedig mennyire számít hogy azt írja hogy 3,5 kilós mosás?

márc. 22. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik típus?
márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
WMB71664ST1
márc. 22. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

" de mit jeleznek a használati útmutatóban a a csillagok pl:40***"

Idézem a német kézikönyvet:

"* : Automatisch ausgewählt, Abbruch nicht möglich.

** : Eco 40-60 (40,60) ist das Prüfprogramm nach EN 60456:2016 mit dem Energieetikett gemäß der Europa-Verordnung (EU 1061/2010)

*** : Eco 40-60 mit 40 °C Temperaturwahl ist das Testprogramm gemäß EN 60456:2016/prA:2019 und das Energieetikett gemäß der Verordnung EU 2019/2014 der Europakommission

***** : Diese Programme können mit der HomeWhiz-Applikation genutzt werden. Der Energieverbrauch kann durch diese Verbindung steigen."

[link]


Vagyis:

- *: automatikusan választott, törlés nem lehetséges

- **: Eco 40-60 (40, 60): EN 60456:2016 szabvány szerinti tesztprogram az európai rendelet (EU 1061/2010) szerinti energiacímkével

- ***: Eco 40-60, 40 °C hőmérséklet-választással: az EN 60456:2016/prA:2019 szabvány szerinti tesztprogram és az Európai Bizottság EU 2019/2014 rendelete szerinti energiacímke.

- ****: Ezek a programok a HomeWhiz alkalmazással használhatók. Ennek a kapcsolatnak köszönhetően megnőhet az energiafogyasztás.


"Színes mosásnál 40 fokon pedig mennyire számít hogy azt írja hogy 3,5 kilós mosás?"

Fél töltet esetén - ekkor kevesebb vizet és energiát használ.

márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez valahogy teljesen elmerülte a figyelmem vagy nem voltam elég alapos. :D értem amúgy hogy kevesebb lesz minden de ha mondjuk belerakok 7 kilónyi ruhát akkor tudni fogja és ugyanúgy kimossa vagy csak annyi vizet használ amennyi megfelelne 3,5 kilónak? Bocsi a hülye kérdésekért de ehhez meg én vagyok teljesen hülye :D
márc. 22. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

"de ha mondjuk belerakok 7 kilónyi ruhát akkor tudni fogja és ugyanúgy kimossa vagy csak annyi vizet használ amennyi megfelelne 3,5 kilónak?"

Mint minden modern automata mosógépben, van benne súlyautomatika, ami a dob forgatásának terheltségéből megméri a behelyezett ruha súlyát, és a szerint enged be adott mennyiségű vizet.

márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ezért vagyok hülye hozzá mert egyszerűen nem értem akkor minek van a program táblázat :D de köszönöm szépen a válaszokat így bátrabban állok neki :)
márc. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!