Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy kapszulás kávéfőző általáb...

Egy kapszulás kávéfőző általában hány elrontott főzés után romlik el?

Figyelt kérdés
Vettünk egy kapszulás kávégépet de valaki a családban rendszeresen elfelejt vizet tenni a tartályba és felszívja a gép a levegőt. Ilyenkor csak tölteni kell bele vizet és egy gombnyomás után jó esetben a gép felszívja a vizet és újra működik. Másoknak van ezzel tapasztalata, hogy ha rendszeresen eljátssza ezt az ember akkor előbb utóbb nem szívja fel a vizet?
ápr. 7. 13:39
 1/5 Zzzoli ***** válasza:
37%
Nem lesz tőle semmi baja, észreveszed hogy nincs benne víz aztán töltesz bele.
ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A szivattyú nem túlzottan kedveli ezt, és arra nincs adatom, hogy konkrétan (szummázva) hány óra szárazon futást képes elviselni így, de ha rendszeres ez a mutatvány, akkor idővel borítékolható, hogy megadja magát. Nem értem egyébként, én még félkómásan is meg szoktam nézni, hogy van-e benne víz, mielőtt belerakom a kapszulát és elindítom.
ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs nagy jelentősége.
ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Ez a golyó fog hamarabb elkopni benne, de a javítása nem az ördögtől való, ahogyan a szivattyú cseréje sem. Csak legyen aki foglalkozik vele.

[link]

ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
ápr. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!