Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívó ami erős teljesítmény...

Porszívó ami erős teljesítményű de megfizethető áron elérhető?

Figyelt kérdés
Főként szőnyeg és padló takarítására lenne használva.
ápr. 12. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Amióta az EU sz*mét módon pont a (háztartási) porszívók teljesítményén akar energiát spórolni, és 900 wattban lekorlátozta, azóta inkább ipariban érdemes gondolkodni, azokra nem vonatkozik a szabályozás, és már olcsón is vannak nagyon jók!

Kinek mi a megfizethető, nekünk Kärcher WD 3 van itthon, ami 30 ezer Ft-tól kezdődik legolcsóbban, és brutálisan szív! A Kärcher szerint bár csak 1000 wattos, de az ereje 1400 wattal is felér, mit mondjak - tapasztalatból hihető.

Vagy ott van még a Kärcher WD 2 Plus, ami elvileg ugyanezt tudja, csak 5 literrel kisebb és 8 ezerrel olcsóbb.

ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Miele C3 van itthon és brutálisan szív, többször jártam vele úgy, hogy olyat is beszippantottam vele amit nem akartam. Sokan nem hiszik el, de erősebb, mint egy Karcher WD3, de viszont drágább, valamint a porzsákja is kisebb…
ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!