Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool mosógépem f27-es...

Whirlpool mosógépem f27-es hibakódot ir ki! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A használati utasítását már nem találom és a neten sem találok semmit hogy mi lehet a baja. Valakinek volt már hasonló? Ha igen, hogyan lehet a problémát orvosolni?

máj. 13. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

[link]


F27 hibakód -Motor irányváltási hiba (panel hiba) csak tesztprogramban


Ennyi infóból ennyit találtam. Nem hiszem, hogy házilag orvosolható.

máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia, ittvan 3 darab cikk ami ezt a problémát orvosolja. Ha esetleg nem tudsz angolul a google fordítóba illeszd be a szöveget, vagy tölts le egy kiterjesztést ami automatikusan lefordítja neked az oldalt.:


[link]


[link]


[link]

máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"a neten sem találok semmit hogy mi lehet a baja. "

Mert ez egy olyan eset, aminél számos kiváltó ok jöhet szóba.

Az első dolog amit el kell dönteni, az az, hogy maradt-e víz a gépben amit nem engedett le, szivattyúzott le, vagy csak úgy érzékeli?

Ha maradt benne, akkor lehet dugulás a gépen belü, a gépen kívül, szivattyú probléma, vagy a szivattyú vezérlésének a problémája.

De az is lehet, hogy leszivattyúzta, de ismét víz került bele, ez a vízszelepek körüli probléma lehet.


Ha nem maradt benne víz, akkor a nyomáskapcsoló hibája, a panel hibája, a nyomáskapcsolóhoz vezető cső dugulása, stb lehet.


Eddig mit ellenőriztél?

máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig a szűrőt néztem meg, illetve el indítottam azt a programot amivel kiengedi a felesleges vizet.
máj. 13. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

És mit tapasztaltál?

Üres lesz a gép?

És ha nem csinálsz vele semmit, mondjuk egy óra múlva van ismét víz benne?

máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a márkaszervízt ajánlom, nem valószínű, hogy házilag meg tudod oldani. Nagyon segítőkészek, lehet, hogy telefonon is adnak valami ötletet, hogy esetleg mivel lehet próbálkozni.

Én csak őket hívom.

[link]

máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen márkaszervízt ajánlom, mert én úgy jártam a sima szerelővel, hogy egy használt alkatrészt tett be új áráért, persze az is hamar tönkre ment.
máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!