Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudnék szerezni a...

Honnan tudnék szerezni a neten a Whirlpool awg-653 típusú mosógépemhez programtáblázatot?

Figyelt kérdés

kaptam egy olyan típusú mosógépet,de programtáblázatot már nem!most bajban vagyok,mert nem tudok mosni,mert nem tudom hogy mire állítsam!

ha tudja valaki kérem segítsen!!nagyon fontos lenne!!!!


2010. okt. 31. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

1.: google a barátod.....

2.: talán nézd meg a gyártó honlapján (whirlpool.hu)

3.: ha ott nem találod, írj nekik emilkét

4.: józan gondolkodással ezt végigcsinálhattad volna magadtól is.

2010. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kérdést tettem fel ide és ha már ezt tettem,akkor választ várok!!nem kell az ilyen komment,h jóformán már oda nem írod,h hüe!!

kösz!!

2010. nov. 1. 10:43
 3/7 anonim válasza:
69%

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni, nem úgy mint az a bunkó! :)

2012. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%

[link]

[link]

vagy

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni, nem úgy mint az a bunkó! :)

2012. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mi ugyanilyen márkájú, típusú gépünk 2 napja motorikusan adta fel, valószínűleg beázott a motorja, de ez nem biztos, mindenesetre csak zümmög szegény. De 15 van a háta mögött!!!

Az árukeresőben az új gépek közül ugyanezt a kategóriát (tehát kb. 70.000-75.000) nézegettem (Whirlpool AWE 7519), ami persze sokkal fejlettebb már, és elolvastam hozzá a jelenleg 64 kommentet. Érdekes és megnyugtató, hogy nem csak mi mondhatjuk el, hogy mennyire meg vagyunk elégedve a márkával, mivel majdnem mindenki erre hivatkozik a vásárlás okaként.

2013. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát 15 ÉV van a háta mögött, és a motor, ha beázott, akkor az sem véletlen és konstrukciós, vagy gyártó hiba, hanem nekem köszönhető, lehet, hogy bírta volna még szegény...
2013. nov. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Henessy válasza:
Sziasztok! Ugyanehhez a mosógéphez keresek programtáblázatot!A feltöltött képek választ adnak a kérdésemre, viszont a 2. képen nem olvashatóak a számok. Kérlek segítsetek, talán valaki fel tudja tölteni kicsit jobb minőségben? Köszönöm előre is.
2015. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!