Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyi ideig büdös az új...

Mennyi ideig büdös az új gáztűzhely használat közben?

Figyelt kérdés
Már másfél órája ég, de még mindig olyan büdös jön belőle. Így nem merek sütni benne. Mit tegyek, hogy elmúljon ez a szag?
2010. nov. 24. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a földgáz szagára gondolsz. Ez a mi sütőnkből is jön, meg a konvektor közeléből is. Ez van. Tenni ellene nem tudsz, viszont nyugodtan süss benne.
2010. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki, hagyd lehűlni, de ne zárd be az ajtaját.

Ha lehűlt fűtsd be még egyszer, de nem kell soká, ha forró ki is kapcsolhatod és nyitvahagyva hűljön. Így jobban eltávoznak a nem oda való szagok.

2010. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, ez inkább olyan égett szag, mint amikor az olaj vagy az új tepsi kiég. Szerintem ki kell égnie ennek a festékszagnak vagy ilyesminek belőle.


2 órán át ment, holnap már sütök benne mindenképp. Ennyi szerintem elég, de nem szeretném, ha a kaja és a süti is átvenné ezt a szagot.

2010. nov. 24. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak: köszi neked is, befűtöm holnap újra. Kipróbálom.
2010. nov. 24. 19:37
 5/6 anonim válasza:
A tökéletlen égéstöl is büdös lehet.Meg kell lesni a láng szinét.Ha kéken ég akkor jo ,de ha fehéren akkor kevés levegöt kap,ilyenkor kormol és büdösit.
2010. nov. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szép kék. köszi neked is.
2010. nov. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!