Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A vaterán kapható használt...

A vaterán kapható használt mosogatógépekkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Megéri olyat venni, vagy nagy benne a rizikó? Vett már onnan valaki?
2010. nov. 29. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vettem, jól működik már vagy 4 éve... De ebből nyilván semmi következtetést nem vonhatsz le, nem is értem a kérdést...
2010. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak és kizárólag olyantól vennék ott, aki láthatóan a saját mosogatógépét adja el, nem 20mosogatógépet, 15 mosógépet stb. árul.


Utóbbiak a kikukázott, (jobb esetben) felújított verziók, amivel lehet szerencséd lesz, de nekem több ismerősöm is járt már úgy, hogy egy-két hónap után egyszerűen lefüstölt a mosogatógép, vagy a csapágyas lett a mosógép stb. Akkor meg cs3szheted, hogy spóroltál, ha mondjuk egy 20-30 ezres hiba lesz benne, ha egyáltalán valaki meg udja csinálni, mert sokszor ezek a lomis cuccok régi modellek, és épp ezért sokszor még egy nyomorult használati utasítás sincs hozzájuk, hogy tudjad mi milyen program, vagy mi a f4szt villog a kijelző, mi baja van.


Tuti nem vennék ilyen lomisoktól semmit.

2010. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet a kérdésedre egyértelműen válaszolni, hiszen a Vaterán rengeteg ember jön össze. Van köztük, jó és rossz, van aki kiváló terméket akar eladni pl. mert vesz egy másikat van aki kacatokat gyújt és azt akarja eladni esetleg az "ócskavasát" akarja rásózni valakire...

Érdemes mosógépnél megbeszélni, hogy fenntartod magadnak a jogot, hogy nem veszed meg, ha a megtekintéskor nincs minden rendben esetleg érdemes mosógépszerelővel menni és kérni egy állapotfelmérést. Tudom ez pénz, és azért akarsz használtat venni, hogy spórolj, de ha rosszat veszel azzal dobtad ki a legtöbb pénzt. Volt már, hogy nagyon jó üzletet csináltam ott és olyan is, hogy megbántam. Tehát a rizikó nem a Vaterában van hanem az eladóban illetve a termékében van(mert az is lehet ám, hogy a mosógép az eladónál tökéletesen üzemel és a szállításkor jön elő a hibája). Kérj esetleg garanciát( bár magánszemélynél kérdéses a betarthatósága)

Laci

2010. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elég sokat Vaterázom, inkább mint eladó és erre azt mondanám, hogy maximum 20 ezret adj ki egy használt mosógépért. Többért egyszerűen nem éri meg, mert 50 egy digitális, új mosógép (Samsung).


Ami a legfontosabb, hogy kérdezz rá a korára mindenképp. 4-5 éveset, vagy idősebbet ne vegyél meg, maximum akkor, ha Miele. Bár ez utóbbi is lehet necces, ha utcáról szedték össze Németországban.


Nem olyan rég különben 5000-ért láttam egy felültöltős Whirlpool gépet. Az mondjuk annyiért még ideiglenesnek is jó.

2010. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Vatera nem egy áruház.

A Vatera egy akciuós oldal.

Magánemberek hírdetik az eladó dolgaikat (jobb esetben).

Így a kérdésed totál értelmetlen.

Mintha azt kérdeznéd megéri-e boltban tévét venni...

Milyen boltban, milyen tévét, milyen áron?

2010. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg értelmetlennek tűnhet a kérdés, amúgy nem az egyéni eladókra voltam kíváncsi, hanem, aki több száz használt mosogatógépet árul, gondolom Németországból kikukázottakat, azokra gondoltam. Nem arra, amikor valaki a saját használt mosogatógépét árulja. Köszi a válaszokat. Azok közt végülis benne volt.
2010. dec. 1. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!