Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Draznice to20-as...

KissB86 kérdése:

Van egy Draznice to20-as bojlerem, ami nem melegit, így nincs fűtés a lakásban. A hozzá tartozó Computherm 099a típusu termót beprogramoztem, de igy sem megy a fütés. Lenne valakinek valamilyen használható tanácsa? Eddig müködött, de most nem akar.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell döntened,mi a hiba.A kazán,vagy a termosztát a rossz.

Nem ismerem,de bojler az nem egy kazán? A kazánban van elektronika ? Kap áramot ? Milyen? Gázkazán?

A termosztát mutatja a belső hőmérsékletet.Ha ettől kézzel magasabb értékre állítod,utána kattan-e?

2010. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld az elemeket kicserélni a termosztátban.
2010. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elemekkel kezdtem, azokat lecseréltem, és hogy tuti legyen a dolog, Duracell elemeket raktam bele, nem mis-más gagyikat. Ha eltekerem, a hőfokszabályozót a bojleren, akkor semmi nem történik. A termo jelzi, hogy melegiteni szeretne, de a bojler meg sem nyikkan. Amúgy nem kazánról van szó, hanem egy hőtárolós bojlerről. A nevét viszont elirtam, mert Drazice to 20-as. :) Egyébként köszönöm a segitséget. :)
2010. dec. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!