Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Amerikai típusú hűtőt (LG)...

Amerikai típusú hűtőt (LG) vettem a napokban. Beállítás után állandóan megy, ki se kapcsol?

Figyelt kérdés

23án vettem,ma lett bedugva és beállítva.Még mindig megy.

Régi hűtőm kikapcsolt miután elérte a hőfokot.

Ez LG típusú,de most egyfolytában búg.

Állítólag no frost-os,nem kell olvasztani és keringteti a hideg levegőt.De tényleg midig búgni fog és sose fog kikapcsolni?


2010. dec. 26. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, kaptál hozzá használati utasítást is. Olvasd el mit ír, a beállításnál. Ki kell vizszintezni, ellenőrizd, hogy az ajtó csukva legyen. Először az üres hűtővel kell elérni azt, hogy szabályosan működjön, és csak utána telipakolni a husvétig bevásárolt kajával. Induláskor ne a maximum hűtést kapcsol be. 1-2 fokozaton hadd járjon. Szóval ezek a minimum lépések, amiket be kell tartani egy uj kinai hűtő bekapcsolása után.
2010. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi,csak az a baj,hogy szállítási sérült és nem kaptunk hozzá papírokat,semmi se!

Azt mondták, 6-8 órát álljon,majd utána kapcsoljam be.2 napot állt eddig,ma délután kapcsoltam be.

2010. dec. 26. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szállitási sérülés, papirok nélküli elektronikai termék??? Igen, az LG ismét bizonyitotta h miért ne az ő terméküket válasszuk. Am a kérdésre a válasz h amig nem éri el a normál hőfokot, addig egyfolytában megy. Ezután lennébb lehet venni és kell hagyni h kidolgozza magát. Nem hinném h mindig bugna, habár LG.....
2010. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nem volt eddig az LG termékekkel.A mikróm is az,a mosogatógépem is.

Papírjai vannak,garancia is van rá,csak a használati utasítást nem adták ide vele.Ez szerintem nem az LG hibája,hanem az üzleté,ahol vettem.

De lejjebb vettem,így megállt,lehet,így jó lesz.

Majd holnap bemegyek a boltba,ahol vettem.

Azért köszi

2010. dec. 26. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meleg helyre tetted, és nem tud annyi hőt leadni vagy csak nagyon nehezen. Ha pl radiátor közelében van. vagy bútorba betolva és nem tud szellőzni, akkor ez természetes.
2010. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma!

Reggel nyitásra mentem a boltba,ahol vettem és most ment el a szerelő:

Volt rajta egy gomba a hátulján,amit nem mondtak,hogy első indításkor be kell kapcsolni.És szépen "vissza engedi" magát a gomb 12 óra múlva.De megkaptam a használati utasítását is a szerelőtől,nem érti,hogy miért nem ad a bolt a vásárlóknak automatikusan.Akkor az ilyen hibákat el lehetne kerülni.

Így már reggelre kikapcsolt(amikor eléri a hőfokot)és be is kapcsol.

Köszi a válaszokat!

2010. dec. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!