Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A megvásárolt elektronikai...

A megvásárolt elektronikai termékek dobozát meg szoktátok őrizni?

Figyelt kérdés
Tele van a lakásunk mindenféle dobozokkal, mert nem merjük kidobni, attól félve hogy ha meghibásodik a termék (persze ami még garanciális) akkor legyen mibe visszavinni a boltba. Csak dobozzal együtt veszik vissza? Érdemes őrizgetni?
2009. jan. 27. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokét teszem el, amiket később tovább akarok adni, vagy amelyiknél a boltban kikötötték, hogy csak dobozzal érvényes a garancia! (pl. a vasalóm ilyen: garancia levél nincs, csak a dobozhoz hozzá tűzték a blokkot, és úgy érvényes.) A többi megy a gyűjtő helyre. Volt olyan TV-m, amit személykocsival hoztunk haza, de a dobozát ott hagytuk a bolt melletti kukában, mert csak anélkül fért be a hátsó ülésre.
2009. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem különösebben. A cuccokat megjavítják doboz nélkül is, elég a számla+a garijegy hozzá.

Egyébként néhány dobozt mi is megtartunk. (Pl a tv-s doboz megvan, csakhogy legyen itthon egy nagy doboz, hátha kell valamihez; de egyébként csak néhány kisebb van "raktáron")

2009. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam tartani (még a cipős dobozokat is), nem feltétlenül a garancia miatt, de ezeknek általában jó a dobozuk, nem egyszer használatos vacak, és lehet bele pakolni, pl. garanciapapírokat is akár össze lehet gyűjteni ilyenbe, szóval hasznát veszem.
2009. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a számítógépem alkatrészeinek a dobozát tartottam meg, alaplap,videokártya,egér,webkamera...
2009. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én mindenféle drága elektro meg fotó cuccokat tartok de egyikhez sem kértek dobozt, néha megtartok párat pakolni de garanciát anélkül is adnak
2009. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!