Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú beépíthető...

Milyen márkájú beépíthető főzőlapot és sütőt vegyünk ami azért nem túl drága?

Figyelt kérdés
Ilyesmi oldalakat is ajánlhatnátok nekem ahol beépíthető gépek vannak jó áron. Köszönöm előre is! Ja és szerintetek melyik márka a legjobb az ilyenekből? Gondolok itt a beépíthető főzőlap, sütő, mikro és hűtőre.
2011. jan. 6. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Zanussi van! Igaz nekem gázfőzőlapos. Nekem valahogy nem jött be a villanyos. A sütőm viszont az. A kettő együtt volt két éve úgy 110 körül! Nagyon szeretem. A sütője fantasztikus. Egy baráti párnak is szintén Zanussi van, ők is meg vannak vele elégedve!
2011. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Whirpool van,nagyon meg vagyok elegedve,csak ajanlani tudom,nem a legolcsobb de szerintem nezd meg hogy azert minoseg is legyen nem csak az hogy olcso.
2011. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Whirlpool van és nagyon jó. Gáz főzőlapot jobban szeretem, az elektromos sütőt viszont el nem cserélném semmiért. Hőlégkeveréses, szuper, gyönyörűek a süteményeim. Egyszerre több szinten is sütöttem már, tökéletes.
2011. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!