Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet beszerezni Orion...

Hol lehet beszerezni Orion OCCM4663 tipusú kávéfőzőhöz tömítőgyűrűt? Valamilyen web üzletre gondolok. Aki tud ilyet légyszi segits!

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Beírod a Google-ba a márkanevet és azt, hogy tartozékok. Biztosan találsz utalást web boltra.
2011. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a web-üzlet, nem lenne gazdaságos!

(tömítő gyűrű 1-200 Ft., szállítás min. 1200 Ft.!)

vidd el a régi töm. gyűrűt egy műszaki/háztartási gép szaküzletbe, (alkatrész) ahol tömítések is kaphatók és mérjétek hozzá a forgalmazott típusokhoz. valamelyikkel valószín. egyezni fog (pl. DeLongi, Solac, Hauser stb...)

2011. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az iratokból ki a forgalmazó vedd fel velük a kapcsolatot biztos kapsz rá választ, vagy küldenek 1-et.

Én már jártam igy és pénzt sem kértek érte még a postai dijért sem.

2011. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Esetleg itt érdeklődj: [link]

2011. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orci Háztartásigépalkatrész bolt Baross utca, Orci tér sarkánál
2011. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meg más típusét, mert nem jó ötlet. Arra a típusra nézz!
2011. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha még aktuális.

1év után nekem is tönkrement a tömítés, hosszas nyomozás, kutakodás után egy céget találtam ahol gyártanak hozzá tömítést. Felhívtam őket kaptam egy számlaszámot, elutaltam a pénzt és küldték a tömítést. Korrektek csak ajánlani tudom őket.


Takács és Társai

Gumiipari Kft.

7700 Mohács, Park utca 1.

Baranya, Hungary

Tel.:+36-69/322-201

E-mail: takacsgumi@freemail.hu

2013. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!