Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire hasznosak a víztisztí...

Mennyire hasznosak a víztisztító készülékek? Milyent érdemes beszerezni? Ami minden bejövő vizet tisztít? Vagy elég az ivóvizünket tisztítani?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, aki használja? Ha igen, milyen márkát? És mennyire elégedett vele?

Várom a tapasztalt víztisztító használók véleményét! :-)


2008. febr. 2. 15:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
32%

nekünk PiMag viztisztítónk és optimalizálónk van én nagyon szeretem, a csapviznek elveszi az általam nem szeretett ízét. n a víztisztítóba csak be kell önteni a vizet (kb 1,5 l) és az átfolyik a szűrőn és az alsó tartályba kerül (ez néhány perc (2-3)). az optimalizáló pedig ionokat és oxigént ad ozzá, vagyik nem kell venni a mostanában nagyon híres oxigénnel dúsitott vizeket elég drágán.

nekünk tényleg bevált, az ára nem kevés kb 80-90 ezer, de hoszabb idö után megtérül, hiszen nem kell ásványvizet venni (ezzel ugyebár a környezetünket is óvjuk, hiszen nem kell kilószámra kidobálni a műanyag flakonokat), és sokkal egészségesebb is, mi azota sokkal kevesebbszer vagyunk betegek.

Remélem segíthettem a válaszommal ! :)


bövebb info a PiMag-rol: [link]

2010. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Magam nagyon ódzkodom a víztisztítóktól, ugyanis egy ismerősöm pár év alatt nagyon súlyosan megbetegedett, teljes összeomlás, alig tud menni és beszélni - az ozmószis(?) víztisztítótól, amely minden nyomelemet kiszűr a vízből. Tudom, hogy ez a hatás vitatható, de nem szeretném magamon kipróbálni, hogy melyik félnek van igaza. Az ásványvizeket is cserélni kell, mármint a gyártót. Vegyesen iszom egyébként, napközben ásványvizet, otthon csapvizet.

Azt meg senki sem tudja, hogy mit eszik és mit iszik, lehet akármi ráírva a dobozra, nem tudjuk, mi van benne valójában. Talán a mikroszkóp feltalálója, vagy egy kutató, aki mikroszkópot használt (?) soha többet nem tudott jóízűen meginni egy pohár vizet, miután meglátta, hogy mik nyüzsögnek benne. :)

2011. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!