Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hajdu Energomat mosógépem...

Hajdu Energomat mosógépem centrizéskor mindenhonnan nyomja a habot és a vizet. Mi a baj vele, hogy tudom orvosolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 08:48
 1/9 anonim válasza:
Hátul van egy szűrő alul.Azt elfordítással ki tudod venni és megtisztítani.Valószínű,hogy ez a baj,Ezt időnként tisztítani kell.Még arra is figyelni kell,hogy ne habzó mosóport tegyél bele.
2011. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen gépünk van. Van vagy 20-25 éves. Nálunk csak a tetején az ajtó résein szokta néha nyomni a habot és a vizet centrifugálás elején. Azt vettem észre, hogy ezt akkor csinálja, ha túl sok ruha van a gépben. Ha nem tömöm teljesen szorosan tele, akkor nem csinál ilyet.
2011. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom mindkét tanácsot!köszönöm
2011. febr. 28. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egyik sem segít, akkor valószínűleg nem szivattyúzza le a vizet rendesen. Ha pl megtörik a kiömlő cső, előfordulhat.

Centrizés előtt nézd meg hogy lilocsolja e a vizet (vagy ki tudja-e locsolni).

2011. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10.09-es csak annyi ruhát tegyél bele, ahány Kg. szárazruha súlyt előír max. gyár. Ne tegyél többet, csak azért mert belefér. Tönrevágod a csapágyakat.
2011. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
énnekem is van 1 energomatom meg egy uj mosógépem az ujat nem használom az energomatot kivittem garázsba egy fedett helységre az uj meg disz és ott ugrálhat meg aztcsinál amit akar
2011. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17:29-es, nem mondod?! 25 év alatt még nem sikerült tönkre vágni a csapágyakat.

Nem szoktam grammra pontosan mérlegen kimérni, de van olyan ruhafajta, amiből képtelenség annyi kg-ot beletömködni a nagy térfogata miatt.

2011. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
gonoltál már arra hogy megkrdezz egy szerelőt?
2011. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Centrizéskor? Belül, hátul, lent a jobb sarokban a műanyag cső elfáradt ? (itt egy erős hajlítás van) A burkolatot leszedve vettem észre. Csere...kész.
2011. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!