Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van még olyan tűzhely, ami 2...

Van még olyan tűzhely, ami 2 gázégővel, és 2 elektromos főzőlappal rendelkezik?

Figyelt kérdés

A múltkor láttam egyet egy reklámújságban, Orion márkájú volt. Én ilyet szeretnék már régóta, de valamilyen bevált, ismertebb márkában. A sütő mindegy, hogy villany, vagy gáz, de a kétféle főzőrészhez (gáz ÉS villany) ragaszkodnék.

Köszönöm!


2009. febr. 20. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen nem igen van már. Olyan megoldás van erre, hogy AEG-ben vannak "domino" főzőlapok, amiket egymáshoz tudsz kombinálni. De árban húzós, együtt a kettő olyan 220 ezer forint, és ebben nincsen benne a sütő.


Miért szeretnél ilyen párosítást? Vegyél egy indukciós főzőlapot, az a tuti. (ez csak a saját véleményem)

2009. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen! Még van ilyen és jó márkéban is lehet kapni!

Sajnos ide címet, linket nem írhatok, mert reklámozásnak számítana. Megpróbálom e-maiban elküldeni neked a linket, ahol megnézheted.

2009. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na úgy látom nem adtad meg a beállításaidnál, hogy e-mailt is lehessen neked küldeni, ezért neked kell írnod először nekem, hogy aztán válszolni tudjak.
2009. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam e-mailt!
2009. febr. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!