Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős mosógép mosópor...

Felültöltős mosógép mosópor adagolójából hogy tisztítjátok ki a maradékot? Nagyon gusztustalan már és minden hiába. Ráadásul a gumi körbe is penészedik azzal mit tehetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
én sosem az adagolóba öntöm, hanem a ruhákra a mosóport. Ugyanolyan hatékony vagy jobb. Az öblítős rekeszbe pedig néha ecetet öntök öblítő helyett így az is tiszta. És időnként leszedem az egyész műanyag részt és domestossal átmosom.
2011. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem használom, folyékonnyal mosok azt a dobba teszem, anyósom mosóporozik, de nem takarította kis sose. Eddig én se vettem észre de most valami gagyija van sztem és borzasztóan néz ki. Nagyon fel mérgelt ezzel egyébként de ezt most nem ragozom...
2011. márc. 16. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A mienknél (Zanussi) le lehet pattintani. Én időnként be szoktam áztatni és kisúrolom.
2011. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

-Fagor-

Ezt is ki lehet egyébként de nem mindenhova tudok benyúlni és persze ott a legrondább. Mondjuk nincs valami maró szer ami jó lenne? Hipo, Domestos, sőt ecet is, ilyenekkel már áztattam valamennyit hozott ki belőle de nem sokat.

2011. márc. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!