Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megvennéd a Dyras darálós...

Megvennéd a Dyras darálós kávéfőzőjét, vagy nagyon hamar elromolhat valami benne? Mennyire gyárt minőségit kávéfőzőből a cég?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:17
 1/4 anonim válasza:

Én már befejeztem a Dyras termékekkel...

Amit eddig vettem ilyen márkásat, az nagyon hamar elromlott.

Volt már kétszer ilyen vízforralóm, azok pár hónap alatt tönkrementek, javíthatatlanul, volt már aksis hajnyírónk, nem lehetett tölteni az aksit benne, legutóbb pedig a kávéfőzőnk gombja ment tönkre. Mivel garanciás volt, visszavittük, de utána pár hónappal ismét tönkre ment.

2011. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Dyras mikrofonom már húsz éves.
2011. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyabb dolgot nem gyártanak. Nem egy megbízható márka egyébként, és én eddig mindenből csak alsó kategóriás cuccokat láttam tőlük.
2011. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
35.000 Ft, Italica 1518-as típus.
2011. márc. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!