Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sajna nem vettem észre, és a...

Sajna nem vettem észre, és a vasalót úgy dugtam be, hogy a talpán rajtamaradt a védőfólia. Természetesen ráégett. Mivel tudnám leszedni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 10:50
 1/3 anonim válasza:
68%
Probald meg: egy kisse megnedvesitett konyhasot szorjal egy papirra es a langyos vasaloval atmenni nehanyszor ezen a megnedvesiett konyhason. Tobbszor is meg lehet ismetelni, amig az osszes raegett muagyagot nem tavolitottad el. Ha nem megy zsilettel le lehet kaparni de ovatosan,hogy ne karcold meg a vasalot,mert akkor a finom holmi mint a tisztaselyem karosul vasalas kozben.
2008. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet kapni vasalo ráégésre külön szert. Általába a bevásárló központokba ahol vasalot is lehet venni ki van téve. Kb. egy kis tubus 1500.- körül vanű,de sokáig elég!!!
2008. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
borotvapengével meg nem próbáld, mert lejön a teflon az aljáról!
2009. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!