Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a privileg...

Mi a véleményetek a privileg ( Aeg) mosogatógépekről?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk venni, találtam egyet elég jó árban, használtan, azért kérdezem akinek van, mik a tapasztalatai?
2011. ápr. 9. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Privileg a Quelle cég terméke amit az Electrolux gyárt. jóóóóóóóóó
2011. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan nézz utánna mert a Privileget, Az AEG gyártja a Quelle német csomagküldő szolgálat részére....
2011. ápr. 11. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
na akor felhomályxositalak ,hogy az AEG-et meg az Electrolux. Egy dolgozó voltam a Jászberényi Electrolux gyárbol ahol AEG cuccokat is gyártunk. köztük gyártottunk a Quellének is Privileg néven mig be nem csődőlt a Quelle. Érhető voltam??
2011. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az AEG-et az Electrolux gyártja. előző voltam csak kimaradt
2011. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jaa,és az AEG az Electrolux csoport része.
2011. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok, tök mindegy, a kérdés nem is ez volt!
2011. ápr. 13. 06:35
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha ott dolgoztál, biztos értesz hozzá, mi a véleményed róla? 5 éves mosogatógép, beépíthető, 17 ezer forintot kérnek érte, megszabad venni?
2011. ápr. 13. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy 5 éves használt gépet nem vennék meg.Nincs garanciája.Ha mindenképpen használtat szeretnél érdemesebb használt termékeket árusító műszaki boltot.Ott szoktak valamennyi garanciát adni.
2011. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!