Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a villanytűzhelyről?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy mennyi a fogyasztása havonta meg ilyen általános tudnivalók is.. (:
2011. ápr. 21. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tűzhely része életveszélyes szerintem, a gázt ha letekered akkor már megszünik a hő forrás, de ez a lap főzés után még 30-40 percig forró marad. A sütő része viszont nagyon hasznos, szépen egyenletesen lehet vele sütni. Ha engem kérdezel akkor olyan sütőt vegyél aminek a sütő része (alul) villany, felül pedig gáz.
2011. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szerettem a villanytűzhelyet. Főleg a sütő részét. A tetejére pedig ha odafigyelsz, biztos nem ér baleset.

Én is tűzhely vásárlás előtt állok, de én kombináltat veszek most, pont a sütő miatt, mert a villany ezerszer szebben süt és egyenletesen.

2011. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet vele boldogulni,de én nagyon nehezen szoktam meg agáz után.A gázzal könnyebb bánni és olcsóbb az üzemeltetése.
2011. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ki lehet használni a kikapcsolás utáni hőt.Mikor kicsi híja van a kajának ki lehet kapcsolni.Ki kell tapasztalni,milyen kaja alatt mikor lehet kikapcsolni.Mi négyen vagyunk szinte mindennap főzök és 13.000-ből kijön a vill.számlánk.Célszerű egy vízforralót venni.Rengeteg áramot lehet vele spórolni.Én mindent forró vízzel teszek és öntök fel /kivéve a húslevest/.
2011. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdeklődnék, hogy milyen tűzhelytípust ajánlotok, mi vált be? Mi a pontos típusneve? Szabadonálló tűzhelyet kerámialapos vagy indukciós tűzhelyet szeretnék.
2011. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!