Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógéphez melyik tabletta...

Mosogatógéphez melyik tabletta vállt be nektek legjobban?

Figyelt kérdés
Most készülünk venni, és nem tudom melyiket válasszam...
2011. máj. 4. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindegyik amit próbáltam (Somat, Tescos, Rossmannos), most éppen Dm-es van itthon. Sót és öblítőt csak Dm-est használunk.
2011. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tabletta mellé kell sót és öblítőt is használni? Azt hittem az a tabi lényege, hogy akkor más nem kell, mert 3in1. Nem így működik?
2011. máj. 4. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Kell, mert ami a tablettában van az nagyon minimális. És a gép is hibát fog jelezni, ha nem teszel bele.
2011. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vizlányitó só mindenképp kell bele. feltöltöd aztán hónapokig nem kell töltened
2011. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tök mind 1 milyen tablettát használsz de só muszály bele!!!! én feltöltöm sóval 4-5 hetente mindennap megy a gép van h 2x egy doboz só két feltöltés öblítőt nemhasználok belekúrok egy tablettát azt hadszóljon
2011. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Lidl sajátmárkását veszem a legegyszerűbbet, 30 db. talán 500 Ft. Csak sót rakok még bele, mert nagyon kemény a víz felénk. Sima konyhasót soha ne tegyél bele (szokták néhányan javasolni), mert az összecsomósodik és tönkreteszi a gépet. A regeneráló sóban csomósodásgátló van. Félévente érdemes áttisztítani a géptisztító folyadékkal, azt is ott veszem, ahol a tablettát. Időnként van akcióban, 2 db együtt kb. 600 Ft.
2011. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsóval.

A sóadagoló állítóját a legkisebbre állítom,és a 3:1-s Lidl-s tabit veszem...nekem könnyű,3-400 m az áruház.

2011. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem a Persil tide maximum.


25/N

2011. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó:kicsit mellénéztél, mosoGATÓgépről van szó :))
2011. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!