Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépet vennék? Milyet?...

Mosogatógépet vennék? Milyet? Csak szabadon álló kell és 12 terítékes 75 000ig.

Figyelt kérdés

Ezzel szemezek:


[link]


2011. máj. 6. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
De miéert pont orion??? én inkább a whirlpoolt,Bosch,siemenset ajánlom ezek legalább jók és normális a szervíz is!!!
2011. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mutass nekem 75000 forintig azok közül amiket Te felsoroltál, indokold meg légyszi, hogy miért azt vegyem, és kérnék linket és árakat is. Nekem fontos a 12 teríték.


Ja, és miért Orion? Nem tudom. Mert a 1,5 éves 90 000 forintos indesitem elromlott és 40 000 lett voltna a javítási díj. Na és azért Orion, mert nem olyan drága, rosszat nem hallottam róla és mert nincs 120 000 forintom Siemensre. :)

2011. máj. 6. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
értem...
2011. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bosch SGS43F52EU Mosogatógép

(8 vélemény)

Írj véleményt! Összehasonlítás

75 490 Ft

Legjobb ár >

Árfigyelő

Bosch - Kialakítás: Szabadonálló, Energiaosztály: A, Energiafogyasztás: 1.05 kWh, Mosási hatékonyság: A, Szárítási hatékonyság: A, Vízfogyasztás: 17 liter, Programok száma: 4, Hőfok programok száma: 3, Automata program: Nincs, Rövid program: Van, Intenziv program: Nincs, Aquastop: Igen, Késleltetett indítás: Nincs, Szélesség: 57.3 cm, Magasság: 85 cm,... Tovább

2011. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van ahol olcsóbban megkapod ebben szerintem nem csalódnál.
2011. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!