Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik hűtőmárka vált be...

Melyik hűtőmárka vált be nektek a legjobban és melyikkel van rossz tapasztalatotok? Indokolást is kérek!

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nagy electrolux intuioinom van asszem igy kell irni 210 centis 1,5 éves semmi baja szép és jól dolgozik de van még egy whirlpool hűtőm a nyaralóba 3 éves és annak sincs baja ...előtte régi zanussi lehelem volt
2011. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy a legrosszabb típusok is bírják 1.5-3 évig, tehát az nem mérvadó. A rosszabb típusok úgy 6-7 éves korukban adják meg magukat, Pl.: Whirlpool.

Ha nem gond, hogy nem új a készülék, én egy használt Zanussi-Lehelt ajánlanék, mert azok nagyon jók. Nekünk már 25 éves.

2011. máj. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah de lécci mondj olyan hűtőt AMI a MAI világban 6 évnél többet kibír hogy ne legyen baja??????
2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem, de nem is veszek mai hűtőt, söt semilyet, mert van nekem két jó kasztnis kb 20 éves, amibe csak gázt kell töltettni, ha szükség lesz rájuk. Én új hűtőt? Soha!
2011. máj. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!