Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Benzinmotoros fűnyírót szeretn...

Benzinmotoros fűnyírót szeretnék megélezni, de amikor felemelem, kicsöpög az olaj. Hogyan kell leszerelni a kést, hogy ne legyen gond, és a motor beinduljon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megfogod a kést, hogy ne tudjon elfordulni és kulcsal meglazítod, majd kicsavarod a csavart. Megélezed és mehet vissza!
2011. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt első,nagyon nem ez volt a kérdés. Valószínűleg a kést le tudja venni,de ahhoz oldalra kell fordítani, és ekkor csöpöghet belőle az olaj sajnos. Próbáld meg a másik oldalára billenteni, annyira hogy már aláférjél,de még az olaj ne csöpögjön. Esetleg ha valaki megtudja tartani amíg szerelsz,vagy alá raksz valamit ami megtartja,mondjuk egy szerelőasztalon,és akkor nem kell hajolni sem. Sajnos házilag nem nagyon tudod máshogy. Nem vagyok szakértő,csak egy lelkes amatőr,csak gondoltam megosztom, én hogy szoktam.
2011. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát aki nem képes arra amit az előttem író felvázolt...! Nem teknősbéka, hogy a hátára fordítsuk! Felemeléskör nem csöpög ki az olaj, kedves szakértelem hiányos kérdező!
2011. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hátrafele döntsd.
2011. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony, hátrafelé, egészen ameddig a "nyele" nem ér le a földre. Aztán ha leért, akkor ráteszel valamit, pl. fűgyűjtő kosár, tégla, vagy megkéred valamelyik családtagodat hogy 2 percre álljon rá.
2011. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A benzin szokott inkább csöpögni a légszűrőn keresztül.
2011. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem elég csak a pengét levenni, hanem időnként az olajat is le kell cserélni, ami komplikáltabb. Ahogy én csinálom:::

Ha a privimre adsz emailt, képekkel illusztrált választ küldök.

2011. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az olaj? Hagyjuk már..az max az olajbeöntőnél ha rosszul zár de akkor meg mindegy merre borítod kifog folyni .Szerintem is inkább a benzin mint ahogy már valaki írta, tank legyen lent ha hátul van hátra ha oldalt arra az oldalra de a karbiból a benzin minden esetben ki fog folyni-ez járulékos veszteség :)
2019. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!