Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A felültöltős mosógépem...

A felültöltős mosógépem adagolójában rendszeresen marad kb.1 dl víz az öblítős rekeszben. Ezt minden alkalommal ki kell venni és kiönteni. Mi baj lehet? Szűrőt néztünk, vízkőtlenítettem, nem teszek sz. tem túl sok öblítőt sem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyemben is benne marad kb annyi szerintem valami gyartasi dific... en van ugy h bennehagyom a vizet kovekezokor hozza toltom az oblitot
2009. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem szét kéne szedni az adagolót és kitakarítani rendesen. Nekem elöltöltős van és így jártam.Szét pattintottam és kitakarítom rendszeresen azóta nem marad benne víz.
2009. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem pont ez volt a probléma, és megkérdeztem egy szerelőt. Ő mutatta, h ha leveszed az adagolót, akkor a hátulján van 2 db ilyen kis henger szerű műanyag izé(bocsi, nem tudom jobban leírni)Na most azt ami az öblítő lukjához tartozik, azt húzd ki, jó alaposan mosd ki(nekem ilyen kis golyó szerű összeállt öblítő jött ki belőle)és a titok, h azt ne teljesen dugd vissza, egy kicsit kijjebb legyen, mert az állta el az útját a víznek, h szivattyúzásnál mind kifollyon.Én is meglepődtem, de azóta nincs vele gondom.:-)

2009. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálok szerelni,remélem sikerül!
2009. márc. 18. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!