Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszivó vásárlás! Segitenétek?

Porszivó vásárlás! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Egy "bika" kis porszivót szeretnék venni,csak nem igazán értek az adatokhoz amik rávannak irva.Egy olyanra gondoltam,ami "felrántja a szőnyeget"Gyerekek vannak,kicsi a lakás,a szobában van az ebédlő, a többit gondoljátok hozzá.Hány Wattos az, ami már ez a kategória?Mert olyannal semmit sem érnék,amivel csak masszirozni lehet a szőnyeget.Köszi a válaszokat.
2011. jún. 1. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami felrántja a szőnyeget, nem feltétlenül hatékonyabb porszívás terén, mint amelyik csak masszírozza...
2011. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én értem, és egyetértek azzal, amit mondasz. Lényeg: ne a wattot, hanem a fordulatszámot nézd! Minél magasabb, annál jobb.
2011. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2011. jún. 1. 00:38
 4/9 anonim válasza:
zeptereset vegyel
2011. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fentieken túl, amit még tudni kell!

Ha porzsákos, csak akkor vedd meg, ha tudnak adni hozzá papírzsákot is, mert egyébként hiába veszed meg. Velem majdnek megvetettek egy olyat, amihez az egész városban nem volt kapható porzsák!

A másikhoz már volt, a gépet kipróbáltuk az üzletben, (beindította az eladó), csak éppen nem raktuk teljesen össze, hát hazavittem. Kiderült, hogy a gégecső és az a cső, amire a porszívó-fejet rátesszük nem passzoltak össze, luftot kapott, ezért gyakorlatilag nem szívott!!!


Ezeknek minden eladó!!!

2011. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.Az üzletben kilehet próbálni?
2011. jún. 1. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj olyan helyen, ahol nem lehet kipróbálni! Én a műszaki cikkeket sosem veszem meg úgy, hogy ne üzemelnék be.
2011. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én is írhattam volna ezt a kérdést! Megkérdezhetem,hogy mennyit szánsz a porszívóra? És mire jutottál? Én textilporzsákoson gondolkodom,a vizes elég drága.
2011. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2011. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!