Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ariston (szépséghibás) beépíth...

Ariston (szépséghibás) beépíthető hűtőgép, kedvező áron - Te bevállalnád?

Figyelt kérdés
Kombinált hűtőszekrény témában kutakodtunk, és ki is választottunk egy Gorenje no frost rendszerűt, de most találtam egy kis boltot, ahol szépséghibás Indesit és Ariston beépíthető háztartási gépeket árulnak elég jó áron. Állítólag hibátlanul működnek, csak itt-ott picit benyomódott az ajtajuk, de ez - mivel beépíthetőek - nem is látszana. Egy év garanciát vállalnak rájuk. El kellene dönteni: szabadon álló Gorenje vagy beépített(szépséghibás)Ariston???
2009. márc. 17. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Ariston! Volt már itt erről szó.

//www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztartasi-gepek__106693-az-ariston-markaju-gepek-jok-erdemes-lenne-ilyen-tipusut-venni

2009. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen rákerestem, de direkt hangsúlyoztam ki, hogy ezek nem felső kategóriás termékek, hanem "selejtek". A kérdés tulajdonképpen az, hogy ennek ellenére is megvegyük-e vagy sem.
2009. márc. 17. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért egy "selejtre" nem vállalnának egy év garanciát! :)

Attól ugyan olyan jól funkcionál, hogy az oldalán van egy alig észrevehető horpadás. Végülis nektek azt kellene eldönteni, hogy beépíthető, vagy szabadon álló, nem azt, hogy Gorenje, vagy Ariston.

(egyébként az Ariston a tutti választás)

2009. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is írtad, hogy csak itt-ott picit benyomódott az ajtaja, attól még nem selejtes termék, én azt választanám, pláne ha a beépítés után nem látszódik
2009. márc. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig természetesen azért gondolkodtunk szabadonálló kivitelben, mert a beépíthető készülékek mindig valamivel drágábbak. Így most fordult a kocka, a beépíthető Ariston olcsóbb, mint a szabadonálló Gorenje. Most egyébként egy Whirpool hűtőnk van, azzal sincs semmi gond, de a fehér műanyag az ajtók élén elég csúnyán besárgult, már csak azért is praktikusabbnak tűnne a beépíthető.
2009. márc. 18. 08:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy év garancia van rá, az bíztató.

Jó lenne tudni miből keletkezett a hiba, mert nem mindegy, hogy targoncáva megnyomták, vagy nekivágódott valaminek. Mindkettő esetben lehet kicsi a külső hiba, de belül nem mindegy az eséstől.

Mi is úgy vettünk mosógépet, hogy raktáon voltak és ott a pakolástól egy-egy esztétikai hibás lett, így az egész készletet kedvezményes áron eladták. A miénknek semmi baja, még egy karcolás sem volt rajta, a csomagolás is sértetlen volt. Volt olyan mosógép, ami bolt áron 250-be került, de az oldala benyomódott, így került 120-ba és ráadául garanciába megcsinálták a külső borítást! Nagyon jó, ha ilyen olcsó készülékhez sikerül hozzá jutni, szerintem ha garanciát vállalnak rá, akkor ne habozz!

2009. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Samsung szépséghibásat vettem nem régiben 2év+2hónap garanciával. A hűtővel nincs semmi gond, csak a bolt hozzáállásával volt. De ez agy másik történet...
2009. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 20 éves a Goreje hűtőnk, semmi baja nem volt soha. 2 éve vettünk egy beépíthető tűzhelyt és főzőlapot is, szintén semmi gond, már márkahűek maradunk:)
2010. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!