Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kb. mennyibe kerül egy meleg...

Kb. mennyibe kerül egy meleg vizes bojler szerelése? (kérlek olvasd el lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hülye kérdés tudom, nyilván nem egy pontos összegre vagyok kíváncsi így látatlanban, csak egy körülbelüli "-tól-ig" határra, hogy mire számíthatok.


36nm-es kislakás vizét melegíti, kb 5 éves készülék, problémája hogy egyre gyakrabban kialszik a láng (így pl reggelente arra kelünk, hogy nincs meleg víz a fürdéshez...ami télen elég problémás lesz) Újragyújtjuk, megy egy darabig és megint kialszik pár nap múlva.


Hívunk szerelőt, csak kérdés, hogy fizetés előtt ezt így be tudjuk-e vállalni :)


Akinek volt már hasonló problémája és szerelőt is hívott, kérem írjon :)


2011. júl. 13. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet sok, valószínűleg azt a kis valamit kell kicserélni, aminek nem tudom a nevét, de az őrláng hőjétől kitágul benne a gáz, és így "marad meg" az őrláng... nem kerül sokba, szerintem kiszállással, ha sokért jön ki, akkor max 5000 ft... már ha tényleg ez a baja, de én erre tippelek... :)
2011. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy elviselhető árnak hangzik. Remélem tényleg ez a probléma, köszönöm a választ, legalább megnyugtattál :)
2011. júl. 13. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én magamnak szoktam cserélni, de több fajta van:


[link]


Ha miskolci vagy, tudok segíteni. Egy villáskulcs és egy csavarhúzó kell a cseréhez. Nem kell aggódni, ez csak egy elektromágnes tekercset működtet, gázveszélyt nem okoz a csere. Régi ki, új be és működik.

2011. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és igen, pont erre gondoltam, és persze lehet egyedül is cserélni, nagy szakértelmet nem igényel... :)
2011. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hű, köszönöm de nem merek hozzányúlni...albérlet és ha valamit rosszul csinálok, fizethetem ki az egész cserét :/
2011. júl. 14. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Jólvan, ha nem nemered, akkor nem szabad hozzányúlni, mert lehet bármilyen egyszerű a feladat, minden fejben dől el... :) Főleg, hogy gáz, attól én is írtózok, minden mást szerelek, villany, víz stb, de a gázt nem szeretem, igaz itt nem kell gázzal szórakozni... :) Szóval akkor szerelő... :)
2011. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!