Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A műhelyben hever egy működőké...

A műhelyben hever egy működőképes ősrégi csepel varrógép. Hogyan üzemelhetném be?

Figyelt kérdés

Szerintem 1-2 napon belül tudok róla képet is készíteni(addigra ér hozzám vissza a fényképezőm). Szeretnék megtanulni varrni, és még ha ezzel a géppel bonyolultabb is, de ha már itt van nem adok ki pénzt egy újabbért. Úgy sem csodát akarok vele művelni:) Valaki tud nekem ebben segíteni, h mit mibe hogy fűzzek, meg ilyesmi? (soha nem varrtam még ezelőtt semmilyen géppel)


18/L


2011. aug. 1. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tág fogalom az "ős régi". Típusszámot írj légyszi.
2011. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
talán 111, de nem bírom kivenni rendesen, annyira lekopott már. ma este 6-7 között már tudok képet/képeket is felrakni róla.
2011. aug. 1. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
2011. aug. 1. 19:28
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Légy szíves írd meg hogy beüzemelted e a régi csepel varrógépet. Nekünk is ilyen van és érdekel.
2012. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!