Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mivel kompatibilis az AFK...

DeeBee kérdése:

Mivel kompatibilis az AFK BM-3as típusú kenyérsütő gép?

Figyelt kérdés
Anyukám születésnapjára kapott egy AFK BM-3-as, két lapátos kenyérsütőgépet, és szolgált is rendesen, de az üstjében található tengelyek már szorulnak. Olvastam, hogy áztatgatással lehet még egy két sütést kipréselni belőle, de a lecserélés mellett döntöttünk. A neten sehol nem találtam a márkához tartozó üstöt és lapátot, de olvastam, hogy más márkákhoz tartozókkal helyettesíthetők. Az lenne a konkrét kérdésem, hogy mely márkák mely típusaihoz tartozó üstök és lapátok passzolnának ebbe a gépbe? A választ előre is köszönöm.
2011. aug. 3. 15:44
 1/1 Somogyi Ági válasza:

[link]


Nekem meg olyan gondom van, hogy most kaptam egy ilyet de csak német leírás van hozzá. Neked van magyar? Tudnál segíteni? (scan, postán fénymásolat?)

Köszi

2013. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!