Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek? Ilyen...

Mi a véleményetek? Ilyen hangja kell, hogy legyen egy új hűtőnek?

Figyelt kérdés

A felvétel azért annyira hosszú mert valahogy el kell csípni a furcsa hangokat. Még 3 napon belül vagyok, hogy kicseréljék. Kijönnek majd a szakszervizesek is és ha azt mondják ez a hang természetes és nem lehet vele mit kezdeni akkor a fogyasztóvédelemhez fogok fordulni.



[link]


2011. aug. 14. 11:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Szerda délután 17:30kor lett megvásárolva a termék.

Én már pénteken szóltam telefonon, hogy mi a helyzet és, hogy a samsung intézkedik, kijönnek majd a szerelők. A helyzet az, hogy már akkor vissza kellett volna vinnem.

Úgy tudom a 3 nap 3 munkanapra vonatkozik de ha nem az sem gond mert szombat reggel az volt az első dolgom, hogy emailt írtam ez euro...s-nak, hogy mi a helyzet, már csak azért is, hogy legyen írásos nyoma.

Egyébként a honlapjukon szerepel olyan, hogy 100%os pénzvisszafizetés ha nem vagyok megelégedve a termékükkel és 8 napon belül visszaviszem.

Holnap van egy olyan érzésem, hogy oltári nagy balhé vár rám is de rájuk is, nem várok tovább.

Jelenleg éjszakára off módban üzemel a hűtő mert nem lehet mellette aludni.

Ha kell lejáratok mindenkit.

Egyébként pedig be kell menni a fogyasztóvédelemhez? De hova? Még sosem volt ilyen dolgom szerencsére de mindenre fel kell ugye készülni...

Teljesen kikészültem már ettől a témától, nincs minden hónapba kidobható 80ezrem ezért....

2011. aug. 14. 21:24
 12/24 anonim ***** válasza:
Miskolci vagy?
2011. aug. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem. Hódmezővásárhelyi.
2011. aug. 15. 08:28
 14/24 10 deka farhát ***** válasza:
Huhh... Nekem is Samsung hűtőm van, eddig azt hittem, a macskákból jön ez a fura búgó hang... De akkor nem... :)
2011. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt kijön a szerelő és megnézi, nagyon merem remélni, hogy megírja a cserepapírt mert ha nem, nem tudom mit fogok tenni. Jelenleg éjszaka kikapcsoljuk mert annyira elviselhetetlen a hang.

A legújabb hangja pedig egy jó hangos visítás, olyasmi mint amikor a mosógép elkezd centrizni. Tegnap már azt néztük mindjárt le ég az egész.

Szóval egyelőre tanácstalan vagyok, ha nem cserélik ki akkor egy hatalmas balhét fognak kapni cserébe az tuti.

Amit hallottatok a videóba ahhoz képest semmit amit most művel.... :-S

2011. aug. 16. 08:31
 16/24 anonim ***** válasza:
Itt írnak a vásárhelyi fogyasztóvédelemről: [link]
2011. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ha oda kerül a sor biztos, hogy a fogyasztóvédelemhez fogok fordulni ugyanis ha decibelmérővel ma leméri és stimmel a dolog akkor tuti nem lesz csere pedig nagyon hangos és nagyon idegesítő is.

Tiszta görcsbe van a gyomrom, ha én ezt tudom előre akkor biztosan nem veszek új hűtőt, inkább megtartom a régi 15 évest.

2011. aug. 16. 09:09
 18/24 A kérdező kommentje:
Fél siker! Megvan a csere papír, a bolttal is beszéltem, akár másik hűtőre is kicseréli, kérdés, milyen legyen....?
2011. aug. 16. 11:51
 19/24 anonim ***** válasza:
Navégre, csak sikerül. Szorítottunk neked.
2011. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, aminek a hangja tényleg nem zavaró, és próbáld ki a boltban is. Én is azt csináltam, meghallgattam, megnéztem, hogy hűt-e rendesen. Néhány perc elég is a próbához.
2011. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!