Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes NO FROST rendszerrel...

Érdemes NO FROST rendszerrel ellátott hűtőszekrényt venni? Akinek olyan van, tényleg nem jegesedik?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk hűtőt venni és tanécstalan vagyok, megéri-e többet fizetni érte.
2011. aug. 17. 20:08
 1/3 anonim válasza:
Nekünk egy Bosh hűtőnk van No Frost-os és tényleg nem jegesedik. Picit deresedig a hátulja de mikor elér egy bizonyos hőmérsékletet akkor leolvad. Nem tudom pontosan, hogy működik, de nem azonnal olvad le mikor deres a hátulja, hanem egy bizonyos hőmérsékletet elér és ha érzékeli, hogy van mit akkor leolvasztja magát. Nekünk megcsinálja. A fagyasztóját kézzel kell olvasztani, bár azt hiszem ez mindegyik gépnél így van.
2011. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Budwa ***** válasza:
a no frost az a fagyasztó részre vonatkozik! Nem a fagyasztó falát hűti a gép, hanem mint a légkondi: hideg levegőt fúj egy ventilátor a hűtőtérbe! A fagyasztó oldala nem fagy le, ételek nem fagynak össze még több hónap után se. A no frost hűtő felső része általában önleolvasztós (amikor hűt a dér ráfagy a hátsó falra, de mikor nem hűt leolvad a fagyott dér és kifolyik a kompresszor fölötti vízgyűjtőbe. A kompresszor melegedésétől elpárolog a víz). A total no frost hűtő felső része is befúvásos. Itt annyi a gond h a befúvónyílás elé tett étel megfagy. De ilyen hűtők már ritkán vannak
2011. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem közel 10 éves a GoldStar nofrost hűtőm, és a fagyasztóban egyetlen helyen találni jeget, a jégtartóban :D
2012. jan. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!