Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes megvenni ezt a porszív...

Érdemes megvenni ezt a porszívót? Valaki használ ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 22. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A porszívót nem tudom, de a webshopot csak ajánlani tudom. 2 hete rendeltem fényképezőt tőlük, az Inmedioba küldték ki, mert nem tudjuk kiszámolni, hogy mikor vagyunk itthon, és így olcsóbb is volt a szállítási költség. A megrendelés másnapján már telefonáltak, illetve e-mailben pontosították a szállítás napját.
2011. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Drága a szűrő.

Vizes porszívót vegyél ami a vízbe csapatja a beszívott cuccot ha már nem szeretnél porzsákot.

Nekem olyan van, a kifújt levegője tiszta. Igaz a víztartály miatt egy kissé nagyobb a gép, de nem jön zavarba akkor sem ha a szőnyegre ömlött kólát kell felszívni.

2011. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A vizes porszívóról azt olvastam hogy be penészedhet. Pont a szűrő miatt raktunk félre egy LG porszívót mert 2 db is kell hozzá aminek darabja 6000ft. Jó nagy szívás volt. Így ez a porszívó amiről kérdeztem is felejtős.

Ezzel a porszívóval is szemezünk mert itt legalább látjuk hogy mennyi hozzá a szűrő.

[link]

2011. aug. 23. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha PORSZÍVÓT akarsz venni és nem gyerekjátékot nagypénzért akkor az eta.hu oldalon nézz szét.

Villszer.

2011. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A vizes porszívóról azt olvastam hogy be penészedhet. Pont a szűrő miatt raktunk félre egy LG porszívót mert 2 db is kell hozzá aminek darabja 6000ft. Jó nagy szívás volt."


A vizesbe nem kell szűrő.

A tiéd száraz/nedves készülék.

Amiről én beszélek az szűrő nélkül üzemel, vizet kell bele tölteni. Abba csapatja bele a szutykot, aztán kiöntöd a vécébe. Nem porol, nincs szűrőcsere, nem penészedik. Így már érthető?

2011. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem venném ezt meg, mert porzsák nélküli, a porzsákosak jobbak.
2011. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!