Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tényleg ennyire jól melegít a...

Tényleg ennyire jól melegít a mikro?

Figyelt kérdés
Mostanában minden kaját úgy szoktam enni, hogy megmelegítem a mikroba (persze amit melegen kell enni). Tök jól belehet rajta állítani mindent, hogy pont annyira melegítse meg ahogyan én szeretem. De van ennek egy hátránya is sajnos. A frissen megfőzött meleg kaját nem szeretem azóta mióta mikrot használok. Ilyenkor mindig megvárom hogy kihűljön és utána megmelegítem. De ez elég kellemetlen tud lenni étteremben vagy ha vendégségbe megyek. Volt hogy majdnem kihánytam a kaját vendégségben mert nem ahoz a fajta meleghez voltam szokva. Szerintetek ez a mikró hibája?
2011. aug. 28. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt benned van a hiba és nem a mikróban :)
2011. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
x'DD hát..xDDD ez jó..x'DDD
2011. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A mikró a kajában lévő vizet melegíti, de azt mindenütt egyformán. A rendes sütő pedig alulról felfelé melegít. Szóval egyél az aljáról, az hasonlít legjobban a mikróshoz.
2011. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2011. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csapacsupa ***** válasza:
30%
Mikrós kaját enni elég egészségtelen dolog. Zabálod magadba a sugárzást.
2011. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, mert nem veszi át a sugárzást a kaja. Anyi, hogy a lecsengéstől számítva fél percig ne egyél belőle, mert a mikrohullám megcincálja egy kicsit a molekulákat, és azok ennyi idő alatt rendeződnek vissza. Mivel a kajában nem egyenletes a víztartalom, és a mikrohullám a víz molekuláit mozgatja meg, ezért néhol hidegebb, néhol melegebb a tányérban a kaja. Ha ez neked így nem jó, akkor melegítsd másképp.
2011. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keverd össze.
2011. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok milyen fajta meleg szokott lenni a kaja? Milyen melegfajta van nálatok? Lehet, hogy az 50 fok nálatok más, melegebb, mint nálunk? Mi az, hogy melegfajta?
2011. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A frissen megfőzött meleg kaját minek mikrozni? Hiszen még meleg...
2011. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a frissen megfőzött meleg kaját mikrozni. Megvárom még kihűl és utána melegítem meg.
2011. aug. 29. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!