Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool gyártmányú, AWT...

Whirlpool gyártmányú, AWT 2084 tipusú mosógépem nem indul, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

A ki/be kapcsolón az áram átmegy, a vezetékek utját nem tudom követni a gép belsejébe, mert a boritólemez megbontásán nem látok lehetőséget.

Aki tud segitsen!


2011. szept. 7. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Annyit tudok segíteni,hogy hívd fel a szerelőt.Ő talán meg tudja oldani a problémát.
2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a villámgyors választ. A bibi csak az, hogy én a világ tulsó végén lakom,távol a világ zajától. A szerelő még be sem teszi a lábát a kapun, máris ezreket emlit.Ha a gépet megbontja, ujabb egy két ezer és még a hiba nincs kijavitva.

Okos ötlettel magam is eltudnám háritani a hibát.

2011. szept. 7. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

próbáld mg itt:

[link]

új téma -ként felvetni a kérdésedet.

(én már kaptam, hasonló ügyben segítséget)

2011. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ott valami érintkezési gáz van a programkapcsoló semmire sem reagáll? az enyimet lapáttal sem lehetne agyonverni pedig a lányom meg a fiam meg én használom és sokat megy a lányom ha ideges úgy levágja a tetejét hogy fent erre kelek fel de az enyim mindent kibír szó szerint már a programkapcsolót sem nézi hanem rutinbol gyorsan csavarja beállitja nyomja a gombot és már csak azt veszem észre hogy el is tünt a lányom mindíg veszekedek vele hogy legyen kiméletesebb a géppel meg más dolgokkal az enyim ugyan ilyen típusú
2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes segitségeket.

Az emailomra kaptam "robbantott" és kapcsolási rajzot, ennek alapján a hibát kijavitottam.

2011. szept. 8. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
na ennek örülök :) és mi volt a bibi?
2011. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:35

Köszönöm, hogy örömömben osztozol. Szerencsére érintkezési

hiba.Ennek megtalálásában nehézséget okozott az oldallemez levétele.Többszöri ránézésre sem láttam azt a csavart, ami ellenált a bontásnál.Ha le tudtam volna haskolni, (begipszelt lábbal nem tudtam) akkor észrevettem volna.Csak a gép hátradöntésénél láttam meg.

Végül is levettem és egy csuszó érintkező leesése gátolta meg a gépet az elindulásban.

A 18:09 linkjét is használtam, leirva a jelenséget, megemlitvén az esetleges hibalehetőséget (az érintkezőt), na ott aztán kaptam a pofámra.Mi az hogy szétcsuszhat, hogy lehet ilyent feltételezni, meg satöbbi.

A feleségem olcsón meguszta!

2011. szept. 9. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!