Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek árt a mosógépnek...

Szerintetek árt a mosógépnek a pára, gőz?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen vásároltunk egy mosógépet, eddig nem volt a fürdőszobába mosógép, azonban most oda került. Arra gondoltam, hogy rendszeres fürdés közben keletkező gőz, árthat-e esetleg a gépnek? A tükrön, csempén, és ugye a gépen is lecsapódik a gőz. Árthat neki, vagy eleve fürdőszobai körülményekre vannak tervezve? Ha igen, hogyan védhetem meg? Letakarjam esetleg?
2011. szept. 25. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ártana, legalábbis az enyém még nem panaszkodott (3 éve van meg, ablaktalan fürdőszobában van).
2011. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, ablak az itt sincs. :( Egy nap, kb 6 fürdés biztos van.
2011. szept. 25. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
elméletileg nem, de egy idő után, akármennyire is minőségi, kegyetlenül el kezd rohadni
2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezeket nem rozsdamentes anyagból gyártják, így előbb-utóbb el kezdenek rohadni. Az egyik ismerősömnek kb. 7 éves volt a Whirlpoolja amikor kirohadt az egyik lába, ami a kád, és a fal sarkánál volt. Úgy vette észre, hogy egyszer csak elkezdett billegni.
2011. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy mosógépnél 7 év már szép kor, amilyen olcsó ma már egy mosógép, nem is várhatunk el tőlük többet.
2011. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jolinar válaszát ne vedd figyelenbe, mert az ő gépe még csak 3 éves!

Az én régi gépemen (hasonló körülmények között, mint a tied: ablaktalan, nem túl jól szellőző, párásodó fürdőszoba) kb. 4-5 év múlva kezdtek megjelenni a rozsda pöttyök, úgy 6 éves korára az aljáról már a festék is lepotyogott! Amúgy 11 évig bírta és csak azért nem javítottam meg, mert már majdnem szétesett és az alkatrészek ára kb. annyi lett volna, mint egy új gép. Így maradt a csere.

2011. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy nem használ. Akinek olcsó egy 100 ezer forintos mosógép, azt kérd meg, hogy vegyen neked egyet, én is ezt fogom tenni.
2016. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már 8 éves az anno 3 éves gépem, továbbra sem rohad.
2016. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!