Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet hol kell elkezdeni...

Mosógépet hol kell elkezdeni megbontani, hogy egy melltartó merevítöt kiszedjek belöle? Nagyon szét kell szedni ehhez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 10:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Elöltöltös Gorenje!
2011. szept. 30. 10:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell az egész gépet szétbontani!

Az üres dobban látsz -típustól függően- 2-3-4 műanyag bordát. Ezek belülről vannak bepattintva, sajnos különböző megoldásokkal. Ezekből kellene legalább egyet kipattintani és akkor férsz az üst és a dob közé.

Nem irigyellek, "szuszogtatós" munka, volt benne részem.

2011. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval azokból a müanyag bordákból egyet kipattintok, és ott lesz gondolom, egy rés, amin, ha "kinyúlok", akkor az üst aljáról ki tudom (elméletileg) bogarászni a merevitöt?
2011. szept. 30. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha esetleg nem válik be akkor szedd le a mosógép hátulját szedd ki a fűtőszálat a vezetékek szinét ird le pattintsd ki és ott beférsz a dob alá nem egyszerő meló nekem egyszer a lefolyószúrő került oda mert a kádbol összefogtam a ruhákkal
2011. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szivattyúszűrőjében akadt fel!! Előbb nézd meg ott! Utána jöhet a dob!
2011. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!