Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt vegyek?

Milyen kávéfőzőt vegyek?

Figyelt kérdés
Nekem mint minden embernek egy jó kávéval indul a napom. Én nem szeretem a presszó kávét otthon szoktam jó sok tejbe instant kávét tenni édeskével. Valami olyan megoldás érdekelne ahol könnyen olcsón tudok latte macciatot ill. jó nagy bögre habos tejes kávét csinálni egyszerűen. A kapszulás nagyon drága, akkor melyik a jó és egyszerű?
2011. okt. 11. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia nekem is volt ilyen probléma és és is tünődtem de végül eldöntöttem !!!!!

Olyan vegyél ami főzi a kávét !!

2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
remélem hogy tudtam segíteni :)
2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
a lényegedt kihagytam :D egy olcsós tescos vegyél a mi jól főzi én megvagyok vele elégedve
2011. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lényeg az, hogy nem akarok kotyogós kávéfőzőt nem akarok instant kávét sem és nescafet sem, ne legyen hülye drága darálós, olyan üvegtartályos német kávéfőző olyan már van. De jó lenne egy gombnyomással elintézni!
2011. okt. 11. 15:02
 5/7 anonim válasza:
Én visszaszoktam instantról a főzésre mióta szivattyús kávéfőzőt használunk. Ez nem forralja fel a forráspontig a vizet mint a hagyományos főzők, hanem 80 fokon átnyomja az őrleményen. Ezért simább az íze, nem lesz olyan erős és savas. Szépséghibája, hogy húszon-harmincezres készülékek.
2011. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fúúú, bűnöztem. Vateráztam egy tizesért dolce gustot amibe horrordrága a kapszula, de nagyon finom a tejes kávéja! Lehet hogy egyszer még én is eladom mert csődbe kávézom a családot, de alig várom, h szombaton a kezembe vegyem a picikémet.
2011. okt. 14. 06:30
 7/7 anonim válasza:
milyen? megéri? nekem az orrom elől vitték el a dolce gustót :((( annyira belelkesedtem pedig
2012. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!