Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gőzporszívó, porszívó, száraz/...

Vvmary kérdése:

Gőzporszívó, porszívó, száraz/nedves porszívó vagy takarítógép? Melyik mire való? Hosszú élettartamú, jó erősen szívó gép kellene, milyen fajtát vegyek?

Figyelt kérdés
Sok kemény burkolat van, minimális szőnyeg, de a bútorokat(kárpit) is szeretem rendszeresen tisztítani, és sok-sok por van, és sok-sok koszt, kutya-macska- lószőrt kell eltüntetni rendszeresen. Ezek a sima porszívók igen gyorsan kilehelik a porzsákjukat nálam. A száraz/ nedves porszívóval fel is moshatok, vagy csak felszívhatok vele folyadékot is? Kärcher gőzporszívó? ETA ipari porszívó, takarítógép? Melyik mire jó?
2011. okt. 16. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én gőz-porszívót választanám. van is. a szőnyegeket gőzzel tisztítom, nem kell mosószer sem hozzá, szép élénk színük lesz és az atka is kimegy belőle, ha volt benne.
2013. dec. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van nekem is gőzporszívóm, 5 évet bírt, aztán leégett a motorja, elég sokba kerülne a javíttatása. alkatrészeit árulom - a csöveit, végeit stb, vasalóját is. a takarítógépemben is 3 szor volt szivattyú csere már (tomas bravó) még szerencse, hogy jótállási időben-ingyenesen.
2015. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!