Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » S. O. S.! 4LG WD-10302NUP...

S. O. S.! 4LG WD-10302NUP elöltöltős mosógépünk nem hajlandó az öblítőt magába szívni", illetve az öblítő helyén midig víz van, akkor is, ha a gép nem üzemel. Mi a gyógymód?

Figyelt kérdés
tudok vele csinálni valamit szerelő nélkül?
2011. okt. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem sem nekem direct drive motoros van vagy miafene és vanhogy centrizni is elfelejt meg össze vissza villog ma mosott és ki se öblítette és leált csupa mosópor volt a ruha gondolhatod torkig vagyok eladom a fenébe nem tudom miért voltam ojan marha hogy az előző lakásomba otthagytam a felültöltős whirlpoolt nem tudom minek kellett nekem elöltöltőst venni de lehet csak az enyém ilyen
2011. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a miénk is car,másfél éve 40ezerért cseréltettük az egész elektronikáját,azóta is hol jó,hol nem.pedig nem volt olcsó,kb 4-5 év vettük már nem emlékszem pontosan,90,vagy 100ezerért.vicc,hogy az a felültöltős whirlpool,mi a szüleimé,már 13 éves ,és remekül szuperál.
2011. okt. 22. 17:41
 3/5 anonim válasza:
Az enyém is nem centrifugáz, meg össze vissza villog, meg van amikor csak fogja magát és leáll.
2013. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Daum József válasza:
Gyerekek, milyen érdekes az akitől a választ várjuk figyel és hallgat. Nem veszi a fáradságot, mert a kiszállás jobban megéri mint csekély tudását, vagy netán a gyakorlatban tapasztalt sok-sok apró trükkből valamit megosszon velünk./EZT NEVEZZÜK SZAKMAI FÉLTÉKENYSÉGNEK!/
2018. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korában cseréltem egy ilyen mosógépet, mert elektrolit szag jött ki a programválasztó tekerője környékén.

De már megbántam...



Kérdező emlékei szerint 90-100 ezerért vették a WD-10302NUP-t. Ma is ennyi egy keskeny, alap LG mosógép.

Vagy lemaradtam valamiről és mégsincs infláció vagy ennyivel gagyibb anyagokból készülnek ma már....

2020. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!