Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek bármilyen...

Van valakinek bármilyen tapasztalata/infója a Hotpoint hűtőkről?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem elég drágák, ráadásul komoly hatást kelt. Egy ismerős ajánlotta ezt a márkát, én viszont életemben nem hallottam még erről a Hotpoint-ról. Megbízhatóak vagy a romlandó kategóriába tartoznak? Bármilyen véleménynek/tapasztalatnak örülnék.

2011. nov. 2. 12:45
 1/4 LadyLee válasza:

Hotpoint = Ariston


Nekem Ariston hűtőm van és imádom, nagyon jól hűt, energiatakarékos, figyelmeztet, ha nyitva hagytam az ajtót. Megbízható, szerintem jó ár/érték arányú termék.

2011. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem hotpoint ariston a mosógépem a hűtőm a konhyhai gépek a mosogatógéptől a szagelszívóig minden jó halk strapabíró márka szeretem a mosógépem az 6 éves és nézd meg a tipusát : aqxf 129 én ezt anyit használtam már ojan mintha új lenne és tök szép a desgin is jómárka ajánlani tudom
2011. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LadyLee válasza:
Ja igen, a többi konyhai berendezésem is Ariston (azaz Hotpoint) és azokkal is maximálisan meg vagyok elégedve.
2011. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki!
2011. nov. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!