Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítséget mosógép ügyben!?

Segítséget mosógép ügyben!?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a kérdező vagyok, aki nemrégiben Daewoo elöltöltős mosógépet vett. Olyan gondom lenne, hogy ma pontos időt is tudok mondani: 6 óra 44 perckor tettem fel ilyen fekete vegyes ruhákat mosni. A műszálas program 92 perces, de szerintem nem éri el a 2,5 kg-t az összsúly, mert annyit szabadna ilyenkor felrakni műszálas programhoz. Most 10 óra 18 perc van és nem végzett még a mosógép. Egyszer kiírta, hogy UE azaz nem kiegyenlített a dob 'egyensúlya' lehet, hogy sokáig volt így és nem vettem észre, de amikor a centrifugálásra tettem, hogy most már végezzen... 11 perces az a centrifugálós program 800 fordulatos... rögtön lemegy 10 percre, de kb 10 perc után kimentem megnézni a mosógépet és 11 percen áll. Szerintetek meghibbant, vagy micsoda? Nem érzek semmilyen... leégést... mármint azt a jellegzetes elektronikus szagot, amikor nincs valami rendben. De nagyon idegesít, mert kb 3,5 órája megy egy 92 perces program. Sík ideg vagyok már :(

Valakinek hasonló tapasztalat? Mert már lassan Xanax nyugtató kell :S

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2011. nov. 5. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit információként, hogy amikor eleve a centrifugáláshoz ér a programban mindig több idő kell neki, mint 10 perc hiába azt írja ki, hogy 10 perc van hátra.


Most kiszedtem a ruhákat és egy nagyobb darabot tettem be próbából. Olyan is lehet, hogy hiába szárazon nem nyom 2,5 kg-t a ruhamennyiség, de mégis nehéz a mosógépnek kimosni, ha a ruhák megtelnek vízzel akkor már többet nyom az előírtnál nem?

2011. nov. 5. 10:28
 2/5 anonim ***** válasza:
erős gyanúm van arra hogy a program kapcsoló hülyült meg, ha digitális ez a programozó szerkezet tehát ki írja neked meg minden, ebből gondolom hogy az van, akkor valószínű hogy az ment tönkre. Szerintem hívj egy szerelőt hogy nézze át. Ezek a digitális kijelzős gépek elég hamar meghibásodnak pont ezért, ezt már nekem is mondták eladók, szerelők mindenki. Szóval pakolj ki belőle, áramtalanítsd zárd el a vizet, és hívj ki egy szak embert.
2011. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Garancia van a gepre, tehat hivd ki a szerelot!
2011. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a legszebb az egészben, hogy kiszedtem belőle a ruhákat, és rávittem arra, hogy szivattyúzás. Az 1 perc a kijelző szerint. És azt pedig gond nélkül levitte. Ha ezt letudta nyomni... akkor még így is lehetséges, hogy rossz a gép?


De nagy valószínűséggel inkább hívok egy szerelőt. Még nincs 1 hónapos se a mosógép és máris gond lenne vele?

2011. nov. 5. 10:41
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Nem valami nagy márka ez a daewoo, tehát nem elképzelhetetlen. Bár a márka nem mindig számít, mert pl a wh rengeteg szemetet gyárt a mai napig.
2011. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!